Vítejte!

 

 

Jmenuji se Jiřina Řeháková, pracuji v Centru pohody Pardubice jako psychoterapeut, mistr Reiki a lektorka břišních tanců..

Od roku 1995 se zabývám prací s energií reiki a hledám možnosti jejího praktického využití v běžném životě. Reiki jsem se učila u třech mistrů, Oldřich Látal, Marry Hall, Bronislava Volková. Paní Volková mě iniciovala na mistra reiki.

Po dvou letech práce s touto energií jsem ji začala používat ve spojení s technikami hlubinné psychoterapie, jako jsou regrese, rodinné konstelace, holotropní dýchání, a pod. Praktické zkušenosti mě přesvědčily, že toto spojení bylo správné, a dodnes tyto metody používám jako základ při psychoterapiích ve svém centru v Pardubicích.

Jako doplňující metody používám techniky jako jsou tibetské mísy, automatická kresba. tarotové karty, mandaly, šamanské bubny, muzikoterapii, a pod.

Další stránky na tomto www vám napoví více o základních používaných technikách. Rovněž na nich najdete náplň jednotlivých kurzů a program centra na další půlrok dopředu.

Můžete se objednat jak na osobní terapie tak na semináře, kde si používané metody osvojíte. Pokud člověk chce a má tu vůli na sobě něco změnit, může si pomocí těchto technik uzdravit fyzické tělo a psychiku, včetně tzv. vrozených vad, vylepšit vztahy, zlepšit komunikační dovednosti, atd. Není to cesta rychlá, ale účinná. Základním principem je, že každý uzdravuje sám sebe a terapeut je průvodce.

Vítejte v Centru Pohody      Jiřina.