2019

 

Poznej sám sebe

Otevíráme po čtrnácté vynikající seminář, kde získáte informace o souvislosti psychiky a fyz.těla a o schopnosti sebeuzdravování. Dále se seznámíte se základy  metod alternativní medicíny.. Každý měsíc se budete věnovat jedné čakře. Budete odhalovat chybně naučené vzorce ve vztazích a hlavně sám k sobě. Hlavně budete  rozvíjet své silné stránky. Naučíte se relaxovat, harmonizovat a uzdravovat psychiku a tělo muzikoterapií, psychoterapií, masážemi. Můžete nalézt cestu a žít úspěšný, zdravý a šťastný život. Jeden den nebo víkend v měsíci.

 

 

 

Reiki I.,II. a III. stupně

Je energie lásky. Jednoduchá, příjemná a velmi účinná metoda uzdravování těla a psychiky. Poznání, jak získáváme a ztrácíme energii v souvislosti s myšlenkou. Výuka v hladině alfa, poznání příčin nemocí a vyléčení, uzdravování vztahů. Rozvíjet své energie může každý!

1.stupeň -   27.4. Reiki 1 Pardubice-Brozany 7, cena 1650Kč, rod.přísl. 1350Kč

2.st. plánujeme v dubnu

 

 

Hlubinné psychoterapie – regrese

Uzdravujeme tělo a psychiku objevováním potlačených emocí z různých situací. Jsou to energie, které zůstávají v našem těle a narušují rovnováhu. Terapie probíhají v relaxačním stavu, odplavujeme chybné vzorce a vytváříme nové. Učíme se opírat o své pravé pocity a nalézáme sami sebe. Zpracování nevhodných vlastností, odstranění fobií, vyléčení nemocí, fyzických vad a uzdravování vztahů. Metoda velmi účinná a potřebná pro život.

18.-19.a 25.-26. května, 4denní, cena 3400 Kč, rod.přísl.2900Kč

 

Ženy k sobě

trilogie vždy 15-19 hod

 

Rodinné konstelace

Skupinová psychoterapie účinně odhalí a vyčistí nevhodné skryté rodinné vzorce. Cesta, jak nalézt správný vztah k sobě samému. Hravě i emočně pro 6-15 účastníků.

 

Automatická kresba

S pastelkami se můžete dozvědět  víc o sobě, o zdravém vlivu barev a o relaxaci s pastelkami .

 

 

Břišní tance

Rozvíjí ladnost a půvab ženy, zvyšuje sebevědomí. Podporuje hravé i radostné pocity. Působí kladně na pánevní orgány, uvolňuje celou páteř a působí kladně na držení těla. Tancem získáte velký příliv energie. Pro všechny věkové kategorie, pro těhotné a maminky s miminky, děvčátka a plnoštíhlé ženy. Součástí kursu je doprovodný program- bubnování a masáže.

1x týdně 60 min. po dobu 4 měsíců,

 

 

 

Břišní tance u moře

 Tance, moře, slunce, opalování, teplé večery, meditace, masáže...A to není všechno!

V jednání

 

Dovolená s tancem

Aktivně  s břišními, cikánskými a africkými tanci, s balančními míči.Dále  zabubnujeme a naše těla budeme hýčkat masážemi.

Příchovice.

 

Břišní tance a výroba dekorací- půldenní seminář

Semináře pro zvýšení sebevědomí, načerpání sil do běžných dnů, uvolnění od všedních starostí. Břišní tanec, meditace, masáže, tibetské mísy a bubny. prevence a jak se zbavit stresu, hrátky, …..

 

 

Chození po žhavém uhlí

V krásním prostředí Jizerských hor a v Dobré Vodě. Seminář plný silných prožitků a probouzející naše schopnosti.

Připravujeme v září

 

Ostatní semináře

 

 

Osobní terapie, poradenství, masáže dle objednávky

 

Informace a přihlášky: Jiřina Řeháková, tel. 606 656127,

www.centrumpohody.cz
jirina@centrumpohody.cz, centrumpohody@email.cz

 é