Seminář Poznej sám sebe.

Seminář Poznej sám sebe je devítiměsíční a poskytne vám ucelený pohled na psychoenergetiku. Scházíme se každý měsíc na dva dny a postupně probíráme všechny techniky se kterými v centru pracujeme. Dále každý měsíc věnujeme jedné čakře a některé lekce jsou přednáškové. Seminář je určen pro ty, kteří na sobě chtějí pracovat systematicky. Významná je podpora kolektivu a spolupráce ve dvojici.

Poznej sám sebe
Toto heslo měli dávní řekové ve svých školách

Výhoda vícedílného semináře je v tom, že vás udrží v aktivitě sebepoznání a přeměny myšlení po celou dobu devíti měsíců, a neumožní vám podlehnout zpátečnickým tendencím okolí. Někteří lidé přijdou z některého jednodílného semináře nadšení a nabití energií domů, a když nemají nadále podporu stejně naladěného kolektivu po nějaké době vyhasínají.

Seminář vás nastartuje k větší samostatnosti a aktivitě, a zároveň pochopíte sílu spolupráce. Seminář je výborný i pro ty, kteří chtějí pracovat jako mistři reiki. Vyvrcholením celého cyklu je přechod přes žhavé uhlíky. Max. pro 12 lidí. Během semináře se seznámíte např. s reiki, regresemi, konstelacemi, holotropním dýcháním, automatickou kresbou a psaním, různými psychotesty, muzikoterapií, atd.

V kolektivu nejste sami.     Jiřina.