Seminář Regrese 1. stupeň.

Na tomto semináři se dozvíte základní informace o tom, jak funguje lidská psychika, jak funguje podvědomí, a jaký vliv má na naše chování i na náš fyzický stav. Dozvíte se o mechanismu vzniku bloků v psychice a jejich vlivu na proudění energie ve vašem těle, potažmo na vaše tělesné i duševní zdraví. Naučíte se provádět regrese s vedením, naučíte se vést někoho jiného v regresi. Pracujeme ve skupinkách za dohledu terapeuta. Během semináře se dostanete několikrát do regrese, takže si vyřešíte některé své bloky.

Naučíme se také autoregrese, abyste na sobě mohli pracovat sami. Seminář je doprovázen různými meditacemi. Jeho délka je 3 dny.

Příklady:
Nejdříve vám vaše psychika otevře situaci, která vám nechala někde na těle blok. Blok byl způsoben nějakým nevhodným vzorcem v myšlení. Jako film se vám promítne třeba dávno zapomenutá situace, na těle ucítíte místo, kde blok zanechal. Po prožití situace ucítíte, jak pocit na tomto místě zmizel, příjemné uvolnění a teplo. Tímto tato část těla velmi rychle zregenerovala a omládla.

Tam, kde se nahromadilo příliš bloků, tam tato energie nepříznivě působí na orgány, a může zapříčinit až vznik nemocí.

V regresích zjistíte, že rozum je na emoce krátký. Nevhodné emoční vzorce je třeba měnit emočními technikami.

Nebojte se podívat sami do sebe.     Jiřina.