Uhlíky 2003

 

Každoroční akce Přechod přes žhavé uhlí proběhla v červnu 2003. Víkend se opět zadařil. Psychoterapie, meditace, cvičení pro upevnění víry ve schopnosti lidského těla, cvičení pro zbavení se strachů předsudků a dogmat, energetická cvičení, ...  No a to všechno dalo dohromady hezký prožitkově silný víkend.

Velmi užitečné bylo hraní s energiemi, neboť cílem cvičení byla úprava chutě vína, což je pro život velmi praktická věc. Když jsem si tak pouštěl energie do své skleničky, vzpoměl jsem si na přítele z Brna, v jehož bytě a s jeho vínem tyto legrace povozovat mám zakázáno. Když jsem nejdříve ochutnal originál, bylo mi jasné, že i kdybych pouštěl do vína jakékoli energie, zkazit už se nedá.

 

 

Všechny pomalované tváře jsem nevyfotil, tak přikládám alespoň svůj výtvor na Jiřčině obličeji.

   

Bubnovat jsme vydrželi asi hodinu. Někteří přešli dráhu jednou, někteří dvakrát, a i třikrát, ale byli i tací, kteří si v uhlíkách zatančili.

 

Spálil jsem se snad akorát já, když jsem se motal okolo ohně s lopatou a nacamral jsem si pod nohy uhlíky ještě před tím, než jsem je stihl naházet na dráhu.

Večer jsme zakončili tradičně v místní restauraci.

Druhý den setkání patřil opět jako vloni psychoenergetickým technikám a vlivu polodrahokamů na vyvážení energií a psychiku člověka.

Kuchař Honza s manželkou uhlíky nepřešli a ani nepřejeli kočárkem.

Na tuto stránku jsem vybral fotky, kde nejsem vidět, protože jsem na nich jako "strejc".

Tak zase za rok.

 Jarda.